Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    Köszönöm a romot, felraktam, és tetszik. (mondjuk én a lóherés lenovo launchert kiszedtem volna, de kicsire nem adunk)
    Látom, hogy többeknek problémájuk van a felrakásával, ezért leírnám mit hogyan, az amatőröknek egy amatőrtől :) (ez az első okostelefonom)

    Ahogy apeelme is írta, az általa kreált rom felrakásánál akkor akad meg az ember, ha a telefonján gyári rom, és emiatt gyári recovery van. (nekem pl a hangerő fel gombbal nem felfelé lépett, hanem az volt az ok)
    Többségében a minidealtól jött készülékek ilyenek (én is onnan vettem, de azok legalább alapból rootoltak, van superuser)
    Először én is a 150 hsz-ben leírt módon áltam neki a cwm felrakásnak, de ahogy írták, az elég bonyolult és összetett módszer, a windows drivereiben kell matatni, és sokaknak nem működik (nekem sem ment)

    Ezért én így raktam fel a cwm-et (nem hiszem hogy lenne egyszerűbb módszer.)
    - a 150 hsz-ből kell a 660 img recovery.
    - marketből felraktam a Mobileuncle MTK Tools-t
    - a 660 img recovery-ből a "recovery.A660.cybermaus.img" fájl felraktam egy sd kártyára, ami belöktem a telefonba
    - utána az mtk tools-t elindítva a recovery update (asszem ez volt a neve, de úgyis alá van írva, hogy mit csinál)
    menüpontra bökve kidobja az sd-n lévő .img fájl, és arra bökve szépen felteszi a cwm-et

    és ennyi, ahogy feltette (pár másodperc) utána már simán ment, megcsináltam az aktuális rendszer mentését biztos ami biztos, majd apeelme leírását követve felraktam az általa csinált romot.

    Elnézést még egyszer, ha a hozzáértőbbeknek nagyon alap dolgokat írtam itt le, de sokaknak ezek nem túl egyértelmű dolgok (nekem sem voltak azok ma délelőttig) a sok kavargó névből azt sem tudtam, hogy melyik valami androidos fogalom, melyik alkalmazás, vagy hogy mit csinálnak.

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák