Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Parallaxis #123 üzenetére

    Minden egyes szavaddal egyet tudok érteni.

    Egyébként az eladásról csak annyit, hogy nem is biztos, hogy el akarják adni az iPhone-okat, tavaly a földalattin láttam egy nő kezében 3GS-t, ~ 2 hónapja pedig hozzánk a boltba (adapterekkel foglalkozó cégnél dolgozom) jött be egy Ügyfél, hogy i3GS-hez keres töltőt. Még használja és szereti. Ugyanez igaz ismerősömre, akinek esze ágában nincs lecserélni az i4-et, de én is addig fogom használni az i5S-t amíg csak működik, mert iszonyat jó.

    A forma pedig tényleg baromira szubjektív, kinek a pap, kinek a paplan. Az én szememnek még mindig az i5S a világ legszebb telefonja, de a 7 se lett csúnya.

    Nagyon jó telefonokat dob piacra egyébként a Huawei/Honor, el kell ismerni, de kicsit nagy lett az arcuk, pedig továbbra is a Samsung után loholnak. Amivel nincs is semmi gond, a Samsung jó példa arra, hogy hogyan kell jó Androidos telefont készíteni, de azért a kínaiak még messze vannak attól, hogy ezzel a két gyártóval versenyezzenek. Utána pedig megint indulhat a Samsung vs. Apple vita, aminek szintén semmi értelme, körtét hasonlítunk az almához. Mindkettő kiváló készülékeket gyárt, teljesen más módon és elven. Ennyi.

  • B1T3

    addikt

    válasz Parallaxis #123 üzenetére

    Mondjuk amikor 6S Plust használtam, meglehetősen kényelmetlen volt fogni a nagy kávák ellenére is, mert azok a lekerekített ívek abszolút nem kedveztek az egykezes használatnak. Note 4-nél nem volt ilyen gondom.

  • Somatom

    veterán

    válasz Parallaxis #123 üzenetére

    Ami a támogatottságot illeti, nem mindegy, hogy mit nevezünk támogatottságnak. Az én Moto Z Playem 6 -os Androiddal jött ki. Azóta már van rá 7 -es. Kikapcsolhatatlanul nyavalyog érte minden nap. Két opcióm van: azonnal frissítem, vagy későbbi figyelmeztetést kérek, ami max. egy napos haladékot ad. Olyan opció nincs, hogy "hagyjálbékénmertnemkellafrissítésed". Viszont, 7 -es Androidra még nincs Xposed framework. Akkor meg minek frissítsem? Szóval, egyáltalán nem biztos, hogy az újabb a jobb.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Parallaxis #123 üzenetére

    Ezt az optimalizáció hiányt úgy írod, mintha a mate-n el se indulnának a játékok. :D
    Kizárólag csúcskategóriás Androidos készülékeket használok és biza előfordul a lassulás, laggolás és az érthetetlen hibák produkálása is.
    Ebben az az érdekes hogy én teloban csak androidot használok, viszont a tablet az egy ipad air. Ami igaz nem mai darab, de már 2 éve használom. Szóval talán van rálátásom az ios-ra is. És szó sincs róla hogy lagg mentes volna. Jelenleg egy honor 8-am van, az elöző telom egy honor 6 volt. Nagy jó indulattal volt egy szinten a 6-ossal. Az Air előtt egy ipad 2 volt 7.0 ios-sal nah az sokkal szebben futott. Söt restart se kellett rá. Az ios 9 óta vicc az egész.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz Parallaxis #123 üzenetére

    "Már ha egy szintnek nevezhetjük azt, hogy a Mate 9-ben lévő SOC kb. fele teljesítményű, mint az A10 Fusion."

    Ez az előny egészen konkrétan milyen esetekben jön ki? Mert a játékok tökéletesen futnak a Kirinen is.

    Páromnak egy iPhone 6S-e és egy Honor 8-a van jelenleg.
    4S, 5C, 5S is volt neki és most a 6S. Tökéletesen szuperált a 10-es frissítésig, azóta viszont nagyon bosszantó hibákat tud produkálni, úgyhogy ez a hosszú támogatás sem mindig fenékig tejfel, sőt. Már talán többet is látom a kezében a Honort. Ahogy azt is többször mondta már hogy elcserélné egy olyanra mint az enyém (S7 Edge) a jobb kamera és a vásárlás óta vajsima szoftver miatt.
    Arról nem is beszélve hogy nála is kijött az utóbbi iPhoneok szériahibája (6-os meg talán 5-ös szériáé, ebben nem vagyok biztos), hogy bizonyos hőmérséklet alatt megadja magát az akksi és egyszerűen kikapcsol a telefon. Egy telet kibírt így mert ugye 2 telefont használ, és szerencsére októberig még ingyen is cserélik neki, de ettől függetlenül bosszantó. A hátlap festése is foltokban lekopott, "pöttyösödött", így eladni is nehezebb lenne.
    Az iPhone 7-re váltáson már nem is gondolkozik. Nem csak a rossz tapasztalatok miatt, igazából nem is fogta meg a 7.

  • H.Istvan25

    senior tag

    válasz Parallaxis #158 üzenetére

    A kollega elég gáz hangnemben beszélt azzal volt a bajom, hülyeségeket állított és nem támasztotta alá semmivel az állításait. De ahogy látom a moderátorok intézkedtek szerencsére. Nem vagyok Huawei vérfan, két hete vettem az első Huawei mobilomat, szimplán az idióta trollkodást nem szeretem. Én se írom be az iPhone 8-al foglalkozó topikba hogy szar az Apple, a Mate 10 sokkal jobb lesz mint az iPhone 8

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9

Új hozzászólás Aktív témák