Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • musicryder

    tag

    válasz Mercel #3 üzenetére

    Még azért 2014-be is valahogy normalizálva voltak az árak...
    Emlékszem, hogy akkor még a sima Go csomag mellé kihoztam 35e Ft-ért az akkor megjelent M2-t ( ami függetlenül is alsó hangon 70e Ft körül mozgott ) Egy évre rá csomagot módosítottam és kitalálták, hogy mivel még hűségidős az M2 így rám is rám dobják ezt a nevetséges készülékhavidíjat ami 500 Ft volt... ( már akkor megjegyeztem az ügyintézőnek, hogy ehhez azért pofa kell, mert én anno valamennyit azért még perkáltam is a telefonra... )
    De ami azóta megy kész vicc... Nem mondom, hogy normális a helyzet a szolgáltatoknál, de semmi kétségem nincs afelől, hogy a Vodafone viszi az aranyérmet hülyeségben...
    Hasonló csomagokkal nézegettem a 3 szolgáltatónál az LG G5-öt...
    ( csomagok tartalma: hálózaton belül ingyenes telefonálás, kb 150-180 további perc, 500-1000Mb net )
    Míg a Telekom és a Telenor kb 150e Ft magasságában megáll, a Vodafone 215e ( ráadásul a G5 függetlenül már 130e Ft-ért beszerezhető )
    Gondolom majd előbb utóbb észhez térnek, hogy ez így nem pálya, de addigra már csak a " tudatlan " ügyfélkörül marad meg, mert aki használja az agyát az úgy is tovább áll vagy marad sima csomag előfizető

    Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

Új hozzászólás Aktív témák