Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz sh4d0w #13 üzenetére

    nézd, valahogy el kell kezdeni. a windows az xp sp1-ig "katasztrófa" volt, onnantól meg teljesen használható.
    én helyesnek tartom az utat, igaz, hogy ezt azok fizetik meg, akik a rendszereiket használják a következő 1-2 évben, de ha utána stabil lesz, és UGYANAZ az oprendszer fut az összes eszközön, az eléggé power, mert mindegy, mit csinálsz, mindenen ugyanazt a profilt és beállításokat éred el.
    az apple nincs ezzel sehol, a többiek meg nem is próbálkoznak vele. a wp-nek egymillió hibája van, de stabilan megy, és a wp10 is stabil lesz majd 1 év múlva, ahogy a desktop w10 is. és ha összetolják az egészet egybe...
    szerintem vagy ezt csinálják, vagy semmit. és látod, közben tolják az appjaikat ios-re, androidra, onnan is jön a zseton, az office szárnyal a többi termékük sem muzsikál rosszul, az xbox sem annyira rossz, ott a virtuális valóságos dolog, a minecraft-ból is kihúzzák amit tudnak. mindezenközben az apple meg a google az autókra megy rá.
    én egy kicsit ezt az időszakot olyannak látom, mint amikor úgy építesz át egy házat, hogy közben benne laksz. ez rohadt kellemetlen, de ha kész lesz, akkor majd visszatkeintve megérte a dolgot.
    vagy összeomlik az egész, de az ms-nek nincs mit veszítenie. az asztali piac zsugorodik, ezellen egy következő windows 7-el is tehetetlenek, a mobil piacra nem tudnak beleszólni, és a konzoluk sem első. ha mindent egy kalap alá hoznak, az viszont mind az asztali, mind a mobil, mind a konzol részét meg fogja dobni - ha bejön.
    így oké az álláspontom?:)

Új hozzászólás Aktív témák