Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz pingtest #159 üzenetére

    Remélem sikerült behúzni, a következő sokkal nehezebb lett, szerintem most jó darabig nem lesz 3 percen belül relatíve könnyen behúzható verseny...

    Nekem a jelenlegi gyűjtögetés kapcsán volt pár mérföldkő, amit sikerült átlépni:
    - minden ista-tower fajtából van legalább 100 darab (érdekes módon valamiért a ninja volt az, amiből csak kevés volt, ezért abból többet bezsákoltam ládanyitáskor);
    - a legtöbbet gyűjtögetett banánfarmból már több mint 400 db van);
    - pontosan 100 db 5. szintű tornyom van: a legtöbb banánfarmból (23 db - itt az elérhető 15-féle 5. szintűből már 12 db megvan...), de természetesen több fajtából (pl. alkímista, varázsló, glue gunner stb.) csak 1-1 db 5. szintű toronnyal rendelkezem;
    - van egy olyan toronytípus, amiből már csak 5. szintű tornyok hiányoznak az insta-gyűjteményből: számomra némileg meglepő módon a repülő az;
    - az 1472 variációból már 1121-nél járok (persze ezt egyre nehezebb feltornászni).

    A legnagyobb gond az efféle gyűjtögetéssel (ironikus módon) az, hogy relatíve hamar lehet gyémánt ládákat nyitogatni, így esély sincs a hiányzó 1. és 2. szintű tornyok behúzására (egy csomó toronynál vagyok úgy, hogy több 2. szintű variáció hiányzik a gyűjteményből, mint 3. és 4. szintű összesen...). Van olyan, hogy egy nap kinyitok 4-5 ládát, amikben kizárólag már meglévő tornyok vannak - aztán valamelyik napi kihívás ad egy 1. vagy 2. szintű tornyot, ami éppen nincs még meg, így annak jobban tudok örülni, mint akár 3 db 4. szintű, de már meglévő toronynak... Aztán persze az is bosszantó, amikor van kettő db (különböző) 5. szintű tornyom egy adott típusból, nagynehezen ad egy harmadikat - ami persze rittig olyan, amilyen már van, pedig erre elvileg csak cirka 15% az esély... :(

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák