Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #90088192 #65 üzenetére

    A kerítés elektronika körül, magának a hogyanját, kialakítás, ezek anno sokat kivettek belőlem. :DD Ma már semmi, felhívom a kaput az meg minden villanyt úgy intéz amilyen a környezeti fény + kamera rendszer. Jöhetne elektromos autó is itt a derej (Közel 6000W-ot lehet vételezni folyamatosan). Csak én tudom milyen folyamatok mennek végbe abban a 3 másodpercben mikor a kapu fogadja a hívásokat és ez engem jó érzéssel tölt el, hogy amit alkottam az teszi a dolgát hiba nélkül. Ettől nekem sokat ér, saját. Más szerint miért nem csináltattam meg. Ezzel nekem az a baj, hogy nem ér semmit. Majd ha minden úgy működik ahogy én kitalálom és megvalósítom, akkor kerek. Sehogy máshogy. Ez a fajta mentalitás mindenre igaz, sajnos (?).
    Az is megérne pár mondatot, mikor jönnek a jó ötletek. Asszonynak mondtam már. :C

    Nagyon szimpatikus dolgokat írsz egyébként. Ezen én is agyaltam már mit miért teszünk, meg sok dolgon. És igen vannak dolgok amiken nem tudunk változtatni, gyakran látom, hogy úgy lesz és bejön, sajnos. Sok dolgot tudtam meg magamról, negatív dolgokat is, az elmúlt pár évben :((( . Józan ésszel felfogva, mellé látva, hogy a világ mit tart jónak, azt mondom nem feltétlenül vagyok egy jó indulat bomba. Ezért hallgatok néha.
    Más téma: Pablo Escobarról hallottál? Nézem a Narcost, már mindent megnéztem róla, interjú stb. Minden ellenére nekem nem antipatikus. Miből fakad a szimpátia? Na ez lenne egy érdekes dolog. :C

Új hozzászólás Aktív témák