Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Mustaros #17 üzenetére

    Remélem legalább jó érzés kötekedni és 1 dolgon lovagolni. Nem vagyok hajlandó megfizetni, mert semmi sem indokolja ezt az árazást. Nem csak picsogok, eddig is megoldottam a tárhelyigényem, ezután is megfogom de engedtessék már meg, hogy kifejezzen a véleményem egy fórumon....

    (#21) Duracellm...
    Amíg el nem kezdtem terjeszteni az igét itthon és be nem lett üzemelve a NAS mindenki külső vinyóval szórakozott. Jellemzően 160-320-as beépített laptop vinyó+egy 500-as vagy 1 TB külső. És itt senki sem videóvágó, meg nagy hivatásos archivátor, de a szülők a koruk ellenére imádnak fényképezni, minden nyaraláskor telefényképeznek egy 8 gb-s SD kártyát ami aztán szépen megy a gépre. A tesóm meg állatokat fotóz aztán RAW-ban elég keményen fogy a hely, főleg hogy néha 1-2 rendezvényvideó is becsúszik. És ez csak hobbi, heti max 1-2 órában foglalkozik vele mégse lenne elég neki egy 120-as vagy 240-es SSD...

    Szóval a kis sötét világodból jó lenne kilépni és meglátni, hogy van akinek más az igénye. Amikor egy alsó középkategóriás processzor kompromisszumok nélkül képes kiszolgálni egy átlagfelhasználót akkor szerintem a háttértártól is elvárható ugyan ez. A 240-es és az 512-es sem igazán jelenti még ezt. Az 1 TB már az lenne. Bár amilyen ütemben fejlődik a kép, hang, videó technika és nő a játékok helyigénye ez se biztos, hogy sokáig így marad.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák