Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Oliverda #37 üzenetére

    Csatlakozom!

    Játsszon csak valaki Flight Simulator 10-el, rögtön megérti mire jó egy SSD. ;]

    LonGleY, torma1981:

    Nem azért vesz az ember (legalábbis a többség) SSD-t, mert plusz 5 FPS-e lesz, de ha már egyszer ott csücsül a gépében az embernek csak kihasználom ezt a potenciált is nem?

    Butaság lenne egy adott feature-t nem kihasználni, ha az adott. Amúgy meg nem 100 játékot kell felrakni, csak amit használsz, egy-két darabot. Arra meg már 96 giga elég. :K

    [ Szerkesztve ]

  • imibogyo

    veterán

    válasz attila9988 #394 üzenetére

    Azért a HSZ vadászat mellett a szerkeszt gombot is lehetne ám használni, fura, hogy neked még senki sem szólt, pedig az egész topic tele van az egyperces válaszaiddal...

    A témához meg csak annyit, hogy már jó ideje osztod az áldást, de használj egy SSD-t, mondjuk egy hónapig, és szerintem meg fog változni a véleményed.

    Nekem volt raid-em és most volt kölcsönbe SSD is, és össze sem hasonlítható, amiket nyújtanak. Mind a random elérésben, mind a zajszennyezésben.

    Lehet nem tud "többet", mint egy raid tömb vinyókból (ezzel én amúgy nem értek egyet), de nagyon pici helyen, nagyon csendben teszi ezt.

    A méretkorlát miatt meg mellé lehet tenni egy 2 terás vinyót az adatoknak.

    Már többen leírták, hogy az SSD-nek nem egy fájlszervernek kell lennie (majd későbbiekben még az is lehet belőle akár, ha elérünk az 500 gigás SSD korszakba, és megoldanak pár technikai dolgot), hanem az, hogy a sűrűn használt dolgaidat és a rendszeredet maximális sebességgel nyomja az orrodba. A filmek meg az összes többi dolog elfér a vinyón. :K

    Eyesis: nem gáz. Nálam is 96 gigás volt és Oblivion, MW2, BC2 is fenn volt. Semmi gond vele. Nem kell "csak" a legkedveltebbet felrakni. Ilyen Trials 2-ről meg hasonló méretű játékokról már nem is beszélve. ;)

    attila9988: Pont erről beszélgetünk. Olvass vissza. Senki nem vitatja hogy az ssd gyors.

    Akkor meg miért térünk állandóan vissza arra, hogy kicsi a mérete? Ugyanazt, vagy többet hoz sebességben, mint egy RAID, ráadásul halkan, a méret problémát meg megoldod plusz vinyóval, ami akár ki is kapcsolható, ha nem kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák