Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghandi

    aktív tag

    válasz Synthwave #27 üzenetére

    Csokiért? Én kb 3éve adtam el két megmaradt joyomat amit C-64hez használtam,akkoriban ezek "csúcs"-nak számítottak.Egy Quickjoy II és egy Quickshot II Turbo szinte patika állapotban,de még a doboza is nem úgy mint ezeken a képeken,mert akkoriban az ember még tudott vigyázni az ilyen dolgaira,ugyanis ha elromlott nem biztos hogy kapott másikat a szülőktöl. Ha jol emlékszem olyan 3ezer Ft per darab áron adtam el a vaterán,és a gyerek 2napon belül ott volt érte személyesen,pedig 50-60kilóméter távolságból jött! Kérdeztem hogy nem lett volna e jobb postán feladni,de ö azt mondta hogy az ilyen dolgokat nem bízza a postára,nehogy valami bajuk legyen. Állítólag nehéz ma már ilyen jó állapotú joyokat kapni. Azért kiváncsi lettem volna arra hogy mennyi lett volna a legfelső lélektani határa ezeknek,én azt hittem ennyit se fogok kapni.

    Azért érdekes hogy az ilyen dolgot szinte azonnal megvették ilyen áron is,most meg egy pár éves DVD-s kamerát nem tudok eladni nyomott áron sem mert nem kell senkinek egy ilyen öreg xar.... hogy megváltozott a világ

    [ Szerkesztve ]

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Új hozzászólás Aktív témák