Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz moonman #180 üzenetére

    Már megint a beszólogatás, lenézés. :(
    Köztünk szólva tényleg kihozza belőled a bunkót a fagyi visszanyal esete. Nem tudom miért skatulyázol be, lehet, hogy neked az Apple/iPhone tulajokkal kapcsolatban ilyen keserű tapasztalataid vannak, és ez hozza nem tudom, nem is érdekel. Csak furcsa ezt hallani, amikor éppen azon töprengek, hogy Samsung Galaxy S, vagy Moto xt 720 legyen a következő telefonom, és bár valóban listán van az i4 is, nem az vezet jelenleg, hanem a samu. És az csak hab a tortán, hogy pont neked nem is egyszer leírtam, hogy a wm 6.5.5 féle irány nagyon tetszett, és sajnálom, hogy nem vitték tovább.

    Egyébként mivel ezer topikban hatezer alkalommal leírtad, hogy mi a jó benne, így a hülye is megértette már szerintem, de az nem sámli, hogy te még mindig nem tudod felfogni, hogy nekem ez nem tetszik, nem találom kényelmesnek. Nem húzom le összességében, hiszen ahogy írtam az elkésett és nem piacképes kijelentéssekkel nem is tudok, és nem is akarok foglalkozni, majd választ kapunk ezekre a kérdésekre is.

    A stílusod pedig nagyon agresszív és bunkó, amit egy Ulkesh féle vitában még elnézek neked (bár hozzáteszem, hogy ő közel sem megy el ennyire a személyeskedés felé, csak szimplán nem kicsit elfogult), de hogy mindenkinek így reagálj, az tényleg szánalmas és gáz. Egy bizonyos Apple kereskedő jut eszembe, no persze csak azért, mert kb azok a gondolatok ugranak be rólad, amiket te szoktál róla mondani.

    Ezzel én kiszálltam, nem vitázok veled, ahogy eddig sem tettem, hiszen végtelen vitáknak és a részedről érkező fröcsögésnek és személyeskedésnek nem látom értelmét. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák