Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Everman #181 üzenetére

    marhára nem. azok a koncepciórajzok pl. tökre nem jöttek be, amiket még Windows Mobile 7-ként mutogattak. a Zune interfész viszont már az első Zune-ban is nagyon tetszett.

    de, hogy teljesen világos legyen, és nehogy valaki is azt higgye, becsukott szemmel, zombiként megyek majd WP7-est venni:

    - multitask: nekem elég, ami van, többször bemutatták már, hogy valós szituációkban hibátlan a megvalósítás.
    - copypaste: tudom, hogy lesz, ezért nem zavar. ha tudnám, hogy nem lesz, vagy nem tudnánk róla semmit, kizáró ok lenne.
    - Flash/Silverlight/html5: én eddig is megvoltam nélküle, semmi különbség nem lesz. html5-öt gondolom beteszik, ha egyszer valaha elkészül, Flash-nél pedig az Adobe-ra várnak, de lesz.
    - Facebook integráció: mivel én nem használom, így nekem nem fog problémát okozni, de megoldandó problémának tartom.
    - üzenetkezelés: nekem így jó, ahogy van. a Microsoft viszont híres a jó feedback-rendszeréről, így nyilvánvalóan előbb-utóbb bekerül az összes divatos csellentyű.
    - Marketplace, Xbox Live: egyelőre kérdéses, normális tartalom híjján természetesen kizáró ok, számomra eddig ez a legnagyobb kérdőjel az egészben. (a többi főleg a térkép/navigáció témát érinti.)

    remélem, egyértelműen sikerült kihangsúlyoznom, hogy itt a saját szempontjaimról van szó, még mielőtt megint lebaltázna valaki.

Új hozzászólás Aktív témák