Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Gubro #149 üzenetére

    #133: A Mobilarena nem verfan Apple site. (amúgy ezt senki sem mondta, maximum a te orientáltságod árulkodik, de a kettő nyilván nem összemosható, csak magadra - illetve a mobilarénára - vetted)

    #139: itt még egyszer a verfanos dolog

    Még nem tudni, milyen lesz pontosan a végleges. A copy-paste állítólag be lett ígérve, persze kérdés mikorra válik valósággá. Ez tényleg szükséges. A multi-task meg ha ügyesen meg lesz oldva a különböző állapotokkal, tényleg nem jelenthet problémát. Nem tudom úgy lesz-e, ahogy moonman mondta, de talán nem baj, ha nem férhet hozzá minden fejlesztő ezekhez a dolgokhoz, ugyanis ha egy-egy kedvelt alkalmazás a multi-task miatt lassítaná a rendszert, az nagyon kellemetlen lenne. De majd meglátjuk hogyan oldják meg. A microsoft is tudja, hogy nem hibázhat, gondolom komolyan veszik a dolgot, ha már ennyi pénzt és időt beleöltek.

    Amúgy még mindig nem értem, miért gondolják itt sokan úgy, hogy erősen le van maradva az iOS-hez vagy az Androidhoz képest. Jelen állapotban vannak hiányosságai, tény, de ha még startkor is hiányoznának ezek, akkor is van rengeteg olyan dolog, amit a többiek nem, vagy nem ilyen szinten tudnak. Ezek között egyrészt a felhasználói felület megoldásait, másrészt a kapcsolt szolgáltatásokat (office, skydrive és a többi) értem. Nyilván az apple pl. nagy előnyben van az itunes meg az appstore-al, de ők csak évente egy készülékkel jelentkeznek, ami most még elégséges, de WP7 alapon lesz miből választani is. Szerintem ez is egy elég nyomós érv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák