Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz jerry311 #110 üzenetére

    Viszont most te követed el azt a hibát hogy a 20-30% "felárat" hasonlítod a min. 300%-al kisebb fizetéshez.... nincs értelme, az ottani fizukhoz kell hasonlítani (de még így is van ami kint szószerint olcsóbb mint itt).
    Igen, ha Angliát vesszük, akkor csak úgy ugyanannyi minden ha font=euro. Nálatok lehet drágább a téma a HUF miatt, de amikor az euróhoz mértem az ottani árakat tényleg max 30% volt a különbség (akkoriban a font 25% lehetett drágább az eurónál).

    Viszont, ha kicsit is hajlandó az okosan vásárolni/gondolkodni az ember, akkor simán kijön jól vagy még jobban. Ettem Londonban pubban is és nem lepődtem meg az árakon, igaz a pénztárcánkhoz mérten nem volt kevés, de csak annyival volt több mintha itthon egy jobb nevű étteremben ettél volna (nem grandhotel, csak épp nem marinéni kifőzdéje vagy tibibácsi kocsmája), szóval egyáltalán nem eszméletlen. Ha ezt az egészet az ottani bérekhez mérem akkor meg teljesen rendben van a dolog.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák