Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz #19158016 #9 üzenetére

    Tegnap - 15-12-02 - Budapesten jártam és beugrottam a Mammut-os MM-be megtapizni a Xiaomi-kat. Miel nem láttam kint, megkérdeztem a telefonos csókát, hogy Sáomi-tok van-e vagy elhordák mind? Nézett rám bután, hogy az meg mi... :C

    Más:
    Külső akkuk. Egy Euronics-ben találkoztam 10.000mAh-s Sony powerbank-kel. Akciósan 9.900 Ft. Nagy betűvel 10.000 mAh, a hátulján 4.000 mAh a jelzett kivehető ménkü. Az előnye, a lapos kivitel és a 2 USB port.
    A 10.000 mAh-s Xiaomi-m 2 hét alatt ideért csájnából és 3.720 Ft-ba fájt. (kifutó modell) OK kicsit vastag, de nagyon elegáns.

    Üdv. V. Körte

  • vadkörte

    addikt

    válasz Bambuszpro #55 üzenetére

    Szerintem is jogos az észrvétel.
    A napokban megkuksiztam pár okosórát és vannak közöttük valóban nagyon szépek is. Pl. A Motorola és a Huawei.
    Viszont tényleg nem mindenkinek van szüksége sem az ilyen eszközre, sem az összes funkciókra amiket tudnak. Nekik (like me) elég lehet egy jobb karperec is. Mellesleg tölteni sem kell őket 1-2 naponta Ha a FitBit-et sokallod, a Xiaomi MiBand-je jó választás lehet. (a MiBand 1S egy pulzusmérővel tud többet, viszont még nem kapható, a simát meg pofátlan áron szórják ki)

    (#56) sicli:
    Megértem a skepticizmusod, magam is ilyen voltam. Ma már több Xiaomi cuccom van - egyelőre egy Yi akciókamera, egy 10.000 mAh-s PowerBank, meg úton van egy Piston3 - de hidd el, egyik minőségével sincs kivetni valóm (a Yi fókuszproblémáit hagyjuk, annak oka van...)
    A powerbank-nek olyan kivitele olyan, hogy ha nem Mi logo lenne rajt, hanem, harapott alma, simán benyalná bárki!
    Ez a kínai nagyon nem a régi hárompálcikás céllövöldei kacat.
    Most egy Huawei G700-U00 telefonom van, lassan két éve MIUI-val. A következő Xiaomi lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák