Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    válasz hemaka #64 üzenetére

    Azt mondod? Miért, mert iOS után az Android gáz? Ma már elég jók az Androidok, vagy tévedek? Az iPhone 5s-t nagyon utálom már, de méretre verhetetlen számomra. Én nem ilyen facebook fan vagyok, telefonálok rajta, néha GPS, email olvasás. Nos, ha utóbbiak nem lennének, nem hiányoznának.

    Fogtam kézben a Z5 compactot, méretre épp határeset, nagy, de szögletes, így kényelmes. Ezzel szemben az i6s-en is elgondolkodtam, azt viszont tok nélkül nem tudnám használni, kifordul a kezemből. Nincsen kicsi kezem, de semmiképpen sem szeretnék fogás váltást. Szörnyű ez a mai telefon kínálat, semmi kreativitás, mindegyik egy tenyérnyi üveg és kész!:) Tovább iPhone ellen még az szól, hogy azokkal mindig gond van. i5 lekopott, 5s a szoftverrel szenvedett, majd ezt a szokását megtartotta a 6-tal is, amikor iOS 8 megjelent, emellett elhajlott. Az i6s problémáit várom még, hogy milyen bajok lesznek, szerintem a kijelző lesz problémás, mert bevezették ez a nyomásérzékenyes marhaságot. Ezért gondoltam a Z5 compactra, valamennyire követik a hagyományokat, inkább lemásolnak bevált dolgokat, mint újítsanak a kockázatukra.

    Mindenesetre köszönöm, bár azt írd le légyszi mire gondoltál, hogy a Sony-t megbánnám! Köszi:)

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák