Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c0p1

    tag

    válasz David75 #63 üzenetére

    érdekes,az okostelefonokból mégis nyereséget harácsoltak,japánban pedig az x10 a legkeresettebb okostelefon,pedig ott aztán vannak csodák. példaként: a nővérem kinn élt japánban(oitában járt egyetemre),hazahozta a telefonját,amit ott vett,sajna nem tudja használni itt,de magukat a funkciókat megnéztem,és hát dobtam egy hátast,pedig az övé nem egy high-end kategória.

    a másik: ez az első androidos telefonja az se-nek. a htc némi előnyben volt,úgy érzem,hiszen a g1et is ők csinálták,így volt idejük kitanulmányozni a témát,és úgy rápakolni a sense-t. nekem az 1.6-tal sincs gondom,jön a 2.1 v 2.2. rá ,aztán ennyi. htc sense ide-vagy oda,akkor is idegesített a kezelése,és maga a telefon is baszottul rideg.
    1.6 pedig sajnos a gyártó pepcselése volt az ui fejlesztése miatt.
    én bírom a timescape-t,mert tényleg szépen összeköti a kontaktjaimat,ha már túl sok,akkor törlöm az egész mókát,és újra bekapcsolom.maga a telefon is szépen gyorsan működik,tegnap fagyott először,de azért,mert csomót buheráltam,de melyikkel nem fordul elő?
    nekem az andro 1.6 is nagy továbbfejlődés a symbianhoz képest. :) a nagyon hiányolt xvid divx gondot is megoldottam a marketről egy programmal,már azóta nézem is rajta a videoimat,a kamera nagyon kellemes,a telefonálási gondok engem hálaégnek kerülnek,jól műxik,az akksim is 2 napig bírja,pedig rendesen wifizek rajta.

    egy telefon nem feltétlen a gigamega tudása miatt jó. hülye hasonlat de én a táncművészetben élek,színpadon dolgozom. nálunk is megoszlik a tábor pont úgy,mint a telefonban. melyik táncos a jobb? aki mindent hibátlanul megcsinál,tele van technikai trúvájokkal és lehasalsz,olyan ügyes,de semmi személyisége,nem fog meg semmi benne,a személyében,vagy egy olyan valaki,aki szintén nagyon jó,de kevesebb extrát tud,de van egy olyan kisugárzása,egy olyan karaktere,ami téged megfog,és odaláncol a nézőtéri székedbe és a szemed nem bírod levenni róla,mert annyira van benne valami :)

    ezért nem érdekelnek az agyonsztárol htc-k,lg-k,samsungok. bár az utóbbi kettő nálam más kategória,mert az a cukormáz habbal:ppp

Új hozzászólás Aktív témák