Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz Karma #10 üzenetére

    Szerintem azért a mobiltelefon felhasználóknak csak nagyon vékony rétege ássa bele magát a témába annyira mint mi (mármint mi, fórumozók). Szóval szerintem simán lehet arra építeni, hogy kap egy új külsőt, egy vakut meg +1 megapixelt és kész a full új típus. Valójában pedig érdemes lenne egyszer végiggondolni, hogy pl Nokiából hány féle telefon van VALÓJÁBAN. 4? 5? :-) Szerintem. Szóval ez a házcserés dolog simán bejöhet nekik. Meg is értem őket, bár mint felhasználó nem helyeslem.
    Ennél szerintem nagyobb hülyeség ez az esztelen időhúzás. (E52, E55) Nyilván jó nekik és nem véletlenül nem én vagyok a Nokia marketing igazgatója, de mint korábban megfogalmaztam, ezek a készülékek mire kijönnek, már játéktelefonok lesznek a konkurencia felhozatalához képest.... Én sem gondolkoznék egy percig sem, ha az Úr meg nem teremti a hulladék Windows-ot. Na nem akarok én senkit megbántani, de nekem WM-es cucc biztos nem kell (volt már sajnos).
    Ja és hogy ne legyek totál offtopic: Marha ronda ez az 5630 :P Meg túl műanyag... :))

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák