Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Na úgy alakult, hogy volt szerencsem megnyomogatni egy ilyen telefont. Igazabol nagyon vartam mar honapokkal ezelött, es most mikor kijött es lattam rola videokat tovabbra is nagyon tetszett, de amikor itt a ph -n olvastam rola a tesztet kicsit lelombozott. Na de még jó, hogy nem ment el tölte teljesen a kedvem, ugyanis! Szóval kezdjuk a kulsövel. Legelsönek a fehér modellt vettem a kezembe, ennek nagyon kelleems sim, de ugyanakkor még sem csuszos a tapintasa. Egy szoval kellemes. Ellenben a feketevel ami kicsit ilyen erdes tapintasu, es mar az elsö érintésnél felmerult bennem a gondolat, hogy ez bizony nagyon erzekeny lehet a karcolasokra. Nem is hibaztam nagyot. A körmömet vegig huztam a hatuljan és olyan szinten benne maradt a nyom a telefonban hogy nem tudtam letölrölni. Mindegy is ezert vannak a kiallitasi telefonok. Szoval nalam itt a fekete ki is esett. Maradt a feher es a sarga. Igaz sargat akartam mert az olyan jópofa, de csak feher volt itt az orszagban elerhetö. Szoval a feheret nyomogattam csavargattam, nem recsegett egyaltalan semmi hangot nem adott ki fizikai erökifejtes soran. Megmondom öszinten körbe neztem nem e lat senki es ugy "adtam" a telefonnak. Külsö okés meggyözött. Lassuk a belsöt. Igazabol a felbontastol féltem a legjobban, mert eddig a 480x800 -as felbontashoz voltam szokva 3,5 inchen (ZTE Blade). Szoval emiatt kicsit feltem hogy szornyu latvany fogad majd, de NEM! Oké itt a ph -n azt irtak hogy szar meg fos stb. Most erre nem tudok mit irni szerintem meg még pont elfogadhato. Nezegettem mellet a többi telot is U,P,S, Sola oke hogy azoknak szebb volt a kijelzöje a felbontas miatt de mikor azokat kicsit jobban megfogtam hát... Szoval ez a felbontas igaz nem annyira reszletes mondhatjuk igy de szerintem szep. Direkt megneztem a web böngeszest is es az is okes. Nem ertem miert kell ennyire lehuzni ezt a telefont a kijelzöje miatt. Belsöre tetszik gyors nagyon! Tetszenek a sony altal adott programok is egszoval nekem nagyon bejön ez a telefon. A Defy+ -ban gondolkoztam még, de azt itt sehol nem lehet kapni és ez az Xperia GO jobban tetszett kulsöre. Tudom most azt mondhatjatok hogy a kijelzö miatt esetleg igenytelen vagyok vagy hogy ez akkor is egy fujjj telefon, de en meg erre azt mondom ne higyjetek 100% ra semmilyen oldalnak sem. Ha tetszik a telefon de nem vagytok biztosak benne (még ha biztosak is vagytok) menjetek el és jól nyomogassátok meg! :)

    Amugy mint azt irtam is sárga nem volt ezért fehéret vettem:D
    Személy szerint nem tervezek uszni sem vele és homokozoban lapátolni sem. Hogy akkor miert valasztottam ezt? Altalaban fizikai melot vegzek, ahol por es nedvesseg is szokott lenni, és szerettem volna egy telefont amit nem kell csunya tokokba hordani.
    Majd 1-2 het mulva irok hogy tetszik e még a telo.

    ui: mikor vettem a telot vicces volt az elado gyerek, mert kerdezi kerek hozzá biztositást? Kerdem az mit takar? Erre mondja ha leejtem vagy beázik vagy homok megy bele. Ránéztem elmosolyodtam, azt mondja szoval akkor nem. Mondom hát nem:D

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák