Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbalazs80

    tag

    Sziasztok!

    Ma úgy döntöttem, hogy próba szerencse alapon bemegyek az Arénában lévő T(ré) pontba, és rákérdezek.
    Fekete 32GB-t kerestem.
    A meglepő válasz az volt, hogy VAN!

    Hiretelen megörültem, hogy végre, bár ne tettem volna.
    Az eladó megkérdezte, hogy tudom-e, hogy milyen konstrukcióval vihetem el, na itt kezdett gyanús lenni a dolog.
    Én ugyanis a meghírdetett IKON200-as csomaggal 2 év hűségnyilatkozattal kezdőrészlettel 12 havi törlesztésre szerettem volna elhozni, amit egyébként a cég mindenhol hírdet, hogy így lehet!

    Nos közölte velem az eladó hölgy, hogy abban a konstrukcióban NEM lehet megvásárolni a készüléket, az egyetlen lehetőség, ha kifizetem egy összegben a 125900 forintos vételárat, plusz még fizetek 80000 forintos kötbért!!!

    Na erre varjatok gombot, ha egy összegben kifizetem a készüléket 2!! év hüségnyilatkozattal IKON200-as előfizuval, akkor is még le kell tegyek plusz 80000 forintot az asztalukra!!!

    Ezek után inkább otthagytam a boltot pedig nagyon szerettem volna egy ilyen készüléket, és minden kapóra is jött volna, mert a P-s szolgáltatótól már amúgyis meg akartam válni.

    Viszont azt erőteljesen fontolgatom, hogy a fogyasztóvédelem felé is jelzem ezt a történetet.

    Ergo, ha van akkor sem vehet az ember olyan egyszerűen ilyen készüléket.
    Sajnálom, hogy a T ezt az üzletpolitikát folytatja, bár aki ismeri őket, az tudja, hogy csak náluk kell külön havidíjat fizetni azért, hogy a hivó fél számát kijelezze a készülék nekem.

Új hozzászólás Aktív témák