Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz hanee #360 üzenetére

    " Ennek szerintem tutira valami pszichés alapja van, hogy az emberek ösztönösen az erős egyéniségeket követik, akár vakon (t.i. szükségük van arra, hogy valaki irányítsa őket és ez nyilvánul meg a fikázási hullámban is) "
    Ezen még nem gondolkodtam. DE szvsz nálam erről Te többet tudnál mesélni.. ;)

    Én ezért hagyatkozom a saját tapasztalatra :K
    Legyen szó megvásárolt termékről, vagy csak kézbefogott, kipróbáltról...

    (Nemtitok, nálam a szifon(a korábbi modell!!) akkor került ki a kosárból, mikor kézbefogtam egy T boltban. Nekem nem feküdt ez az ultravékony design. Számomra félelmet kelt, hogy bármikor elroppanhat. Nameg sajnos nem férne el a melós gatyámban... A másik, me gaz, hogy jobban kéne rá vigyáznom, mint a rongyos kis életemre:C.. Igen, tudom, nem MELÓS telefonnak készült... ;) )

    szerk: Az OFF-al már ne törödj sztem. Számold össze, mennyit írtál a topicba :P

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák