Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz azbest #66 üzenetére

    A buszon egy szolgaltatast veszel igenybe,amiert fizetni kell.
    Youtyubon,azert mert jozsika feltoltotte a szarjat,miert kene reklamokat neznem? A netert mar fizettem,benne kell ,hogy legyen az arban.
    Mint ahogy a kabelszolgaltatoknal is kifizetsz 3-4-5 ezer forintot a legnagyobb csomagra,lesz x csatornad, cserebe a 60%-a reklam.Ezert fizetnek nekem? Nem.Sot,meg nekem kene.
    Egy 4x15 perces Nfl meccsbol 4 orasat csinalnak,csak azert,hogy eladjak a szarjukat kozben, nem eleg,hogy a jatekosok ket labon jaro reklamtablak,sot a stadionban is tele van minden plakatokkal.
    Mi tortenne,ha mindenki megprobalna szamuzni a reklamokat? Semmi. Talan kevesebb lenne a szar tartalom,a haszontalan termek,es talan elernenk azt is,hogy egy orvos tobbet keressen mint egy profi agyonsztarolt jatekos/tv szereplo.

    Egyebkent ez ugysem fog elofordulni,mert nem mindenkit zavar a dolog. En mar tobbszor belefutottam olyan kulfoldi oldalba,ahol kiirjak,hogy ,,reklambevetelbol elunk,kerlek kapcsold ki az adblockot,hogy tovabblephess" Anyad mondom,akkor keresek masik oldalt,ilyen egyszeru.

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák