Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Nem kifejezetten a reklámokkal van a baj, bár az is igaz, ha valakit nem érdekel, miért akarják ráerőltetni..? Ennek nincs értelme. A fő baj az, hogy ezek idegesítőek, irritálóak. Néha a tartalmuk is, vagy a mód, ahogy megcsinálták. Készítsenek kellemes reklámokat, és reklámozzanak nekem olyan dolgokat, amik legalább érdekelnek.. Pl. a Yahoo főoldalon rendre megjelent egy kopaszodó fejet hátulról ábrázoló kép, amit alaból még az ABP sem szedett ki. Ki kellett vennem a pipát a Allow some nin-intrusive advertising. elől, csak akkor szűnt meg. Hát ez nagyon is tolakodó szerintem, visszataszító látvány volt, gyűlöltem amíg rá nem jöttem a megoldásra. Én nem kopaszodom, és még sértőnek is találtam, hogy ilyesmivel zaklatnak. Sajnos az a téves nézet uralkodik a reklámiparban, hogy az idegesítő reklám a jó. Mert nem eladnia kell a terméket (miért is nem?) hanem felkeltenie a figyelmet és ha macerál, na akkor felkeltette a figyelmem - idióták. Pl. a régi (80-as évek) TV reklámokra (és termékekre!) még ma is emlékszem, mert kellemesek, vagy poénosak, bírhatóak voltak - ma azt sem tudom, miket reklámoznak, egyből nyomom le a hangot, aztán vagy továbbálok, vagy néha odapillantok, hogy vége van-e már :U

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák