Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz amanoba #15 üzenetére

    Egyetértek, de addig is miért nem csinálnak vastagabb akkumulátorokat?
    Az én LG Optimus One-om még a jobbak közé tartozik 2 napos akksi idejével de természetesen ezt is letudom nullázni egy nap alatt simán.
    Sógorom iPhone4-ese 1 napot bír, de azt mondja ha nagyon 'buzerálja' akkor egy napot se bír ki. Múltkor is furcsa volt, mikor beültem mellé a kocsiba, első dolga volt rádugni a telefont az autós töltőre...

    Szóval miért nem raknak bele vastagabb akksit?
    Az én telóm akksija 1500mAh-es Li-Ion. Most az érdekesség kedvéért lemérem nektek :)
    6,5cm hosszú, 4,3cm széles - és most jön a lényeg: 0,4cm - vagyis mindössze 4mm vastag!
    Most kérdezem én, mi van akkor, ha fognak még egy ilyen 4 mm-es akksit és hozzábasszák a már meglévőhöz. Csinálnak a kettőből egyet. Akkor lesz egy 8mm vastag akksim. Nagy kaland. De legalább 4-5 napig bírná a telefon! Nekem simán megérne ennyit, az a plusz 4mm-es vastagság. Amit amúgy nem is kéne a telefon teljes egészében végigvinni. Ki lehetne találni rá valami jó design-t. Ami végigfut a telefonon és akksi részén teljesedik csak ki arra a bizonyos plusz 4mm-re.
    Miért nem csinálnak ilyet?

Új hozzászólás Aktív témák