Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz nkmedve #20 üzenetére

    "A 8mps indulás nálam is megvan (laptól függ amúgy, és intelnél is megtörténik), de még azzal együtt is kevesebb mint 30mp alatt az asztalon vagyok, teljesen vállalható szerintem."

    Nem, nem vállalható akkor, amikor a konkurenciánál ugyanez fele ennyi időbe kerül. Nem beszélek a Ryzen ellen, pedig pont én vagyok az egyik, aki nagyon szívja vele a brokit, mert jó eséllyel a problémák jelentős részét az alaplapok kiforratlansága okozza. A baj csak az, hogy én a végeredményt látom, az érdekel, nem az, hogy mi vagy ki miatt olyan sz@r a helyzet, amilyen.

    Elfogadhatatlan, hogy stabil működéshez rendesen bele kell mászni a BIOS lelkivilágába, vagy ha úgy tetszik, ki kell ismerni a gépet. Nem volt ezzel probléma 10-15 évvel ezelőtt, de ma már ultra kínos. És, hangsúlyozom, NEM tuningról beszélünk, csak épeszű működésről (hogy leadja az órajelet terheletlenül, hogy ne adjon a rohadt deszka 1,5 voltot neki idle-ben, okozva ezáltal 10-12 fokos hőmérséklet ugrásokat, hogy ne 30 másodperc legyen egy boot, hogy legyen alvó állapot, hogy stabil legyen az XMP profil (ha már van)).

Új hozzászólás Aktív témák