Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz nonsen5e #17 üzenetére

    FPS-t mar csak konzolon tolok az egyenlo feltetelek miatt, pedig nagyon elleneztem a kontrolleres iranyitast 1x ev quake utan. Ma mar ott vagyok, hogy egyszeruen kenyelmesebb a kontroller, mint az eger-bill.

    "Felőlem azt jelentesz ki amit akarsz. Te vagy az aki csak értelmetlen marhaságokat hoz fel anélkül, hogy bármivel is alátámasztaná azt. Kösz a játékot, de nyilvánvaló, hogy értelmes vitára képtelen vagy." - Hisztizessel sem megyunk semmire, plane nem a masik burkolt lehulyezesevel.

    BiP: A guild wars 2 miatt fejlesztettem gepet, es meszeszep jatek. Konzolon egyedul a Halo 4 hozta latvanyban igaz alacsonyabb felbontasban. De nem a felbontastol lesz jo egy jatek, ezert tartom viccesnek a PS4 vs XONE haborut is. A Halo multija verhetetlen, ahogy a Guild Wars vilagahoz sincs hasonlo konzolon. Ezert allitom hogy nalam a jatek valaszt platformot, nem a platform jatekot. Kicsit szabadabb igy es meg fanboykodni sem kell.

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák