Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viharhozo

    addikt

    válasz Thusor #29 üzenetére

    A Fogaznal speciel harom honapja voltam, telefonon es szemelyesen is azt mondtak, nem harithato at a tartozas a tulajdonosra. De varom a linket, ami azt igazolja, h igen.

    Ja, es szolgaltatasi hely. Az alberlo szerzodik egy internetszolgaltatoval, aki az adott szolgaltatasi helyen szolgaltat. Nekem, tulajdonoskent soha semmilyen jogviszonyom nem volt ezzel a szolgaltatoval. Ha nem fizet a berlo, akkor ezt is ram terhelik?

    Es akkor meg egy link:

    A bérlő és az ingatlan tulajdonos közötti leggyakoribb probléma a közüzemi szolgáltatókkal szemben fennálló tartozás szokott lenni. Amennyiben a közüzemi szerződést nem írták át bérlő nevére akkor a lakás tulajdonosnak kell rendezni a bérlők által hátrahagyott számlákat - húzta alá a D.A.S. JogSzerviz szakértője.

    Hiába hivatkozik arra, hogy a lakást nem ő használta, tőle lehet a tartozást behajtani. Arra van csak lehetősége, hogy később kártérítés formájában behajtsa az általa már kifizetett összegeteket, ami vagy sikerül, vagy nem. Ezért érdemes inkább átvezetni a szerződést a bérlő nevére, vagy minden hónapban beszedni a pénzt a közüzemi számlákra - tanácsolta dr. Vizi András.

    [ Szerkesztve ]

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák