Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pr3ciSioN

    aktív tag

    nekem például mostanában ( és egyre gyakrabban ) azt álmodom hogy ( na most megpróbálom érthetően leírni :D ) különböző "cégeknél" vagyok egy olyan ember aki tanácsokkal látja el a főnökséget és miattam vagy nem kerül sz.rba vagy pedig jobban profitál :B volt már hogy a HTC -t húztam ki a szarból de nem is akárhogyan mert álmomban olyan szöveget lenyomtam angolul ( teszem hozzá hogy most kezdtem el csak angolozni jelenleg az angol tudásom megáll ott hogy XDApontCom ha valamelyik telefonom akarok buherálni meg kisebb szövegeket letudok fordítani de kb ennyi meg nagyon picit megtudom magam értetni ) de álmomba tudom hogy nem hablatyoltam meg értelmes szavakat , mondatokat mondtam csak nem mindent értettem. Tartottam egy kb másfél órás kiselőadást a HTC vezetőségének és hopp fél év múlva nem volt sz.rba :)) milyen kis nagyravágyó álmaim vannak :DDD :DDD

    De hopgy a témához is hozzá szóljak :D nekem legutóbb amire emlékszem hogy rémálmom volt az az volt , hogy voltam egy ház előtt és ha jól emlékszem akkor menni akartam be a kapun de akkor hirtelen jött egy forgószél :Y ( igen itt én is csak pislogtam h fél pillanattal azelőtt még 80 fok meg sétálok a szép zöld gyepen :D ) és valakik még voltak ott és rájuk kiabáltam hogy szaladjanak be a házba és menyjenek le a pincébe én pedig hirtelen össze húztam magam négykézláb a fejemet lenyomtam a fűre és már vártam hogy jöjjön de nem jött és amikor felnéztem akkor ébredtem fel. De semmi szapora szívverés se heves lélegzet vétel se semmi ilyesmi nem volt hanem kimentem dobni egy sárgát és vagy miután kiadtam magamból még vagy 3 percig álltam a budi felett és próbáltam össze rakni hogy én most mit is álmodhattam :D de ennek kb 1 éve már :)

    \HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Új hozzászólás Aktív témák