Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz mrlujoak #37 üzenetére

    Talán nem kellene azonnal ilyen hangnemben válaszolnod mindenkinek, aki esetleg mást gondol, mint Te. Más véleményét is illene tiszteletben tartani, ha ellentmond.

    PONT.

    Senki nem kezdett el a személyed ellen szítani, sem gerjeszteni, valamiért mégis azonnali személyes támadásnak veszed, ha valaki válaszként írja meg az eltérő véleményét, majd olyan stílusban írsz, mintha másnak nem lehetne igaza.

    PONT.

    A hsz-eidet igencsak nem ártott volna offba tenni.

    PONT.

    [ Szerkesztve ]

  • gabe8719

    senior tag

    válasz mrlujoak #59 üzenetére

    Finoman szólva nem ott kezdődött a szóváltás, hanem az első kontrázott megnyilvánulásoddal. De részemről ennyi.

    Bejövős a cucc, itthon meg is venném ennyiért.. Mondjuk nálam alapvető, hogy ha ennyit kiadnék egy telefonra, az nagyon minimum két évet húzzon ki (még ha gariztatással is), a dzsunkagyártók pedig még messze nem bizonyítottak annyit, hogy legalább alaposan feltételezhető legyen ekkora élettartam ezért a pénzért.
    Ha még azt a nyavalyás ledet is kihagyják, van tippem hogy milyen lehet a minőségellenőrzés a szalag végén..

    A Huaweinek is pl van itthon hálózata, és ahogy nézem el is kél a support rendesen..
    Ez így biza drága nekem 60ért, pláne ha egy évet sem bírna ki.. Annyiért már itthon is bőven van garis választék, pláne ha az alighasznált piacot nézem....
    30ért zsákbamacskának külföldről is oké, dehát ez meg nyilván szürreális.

    [ Szerkesztve ]

  • gabe8719

    senior tag

    válasz blueye #102 üzenetére

    Kíváncsi is lennék rá. :)
    Más kérdés, hogy egy ilyen ledmizéria után egyszerűen feltételezhetetlen, hogy van normális minőségellenőrzés.
    Több mint fél évet húztam le anno diákmunkán a Samsung TV gyárban idehaza, a összes munkaállomást ismerem ami csak létezik, és ilyen bizony nem fordulhat elő csak úgy.
    Nyilván más kézbefogni és más érzést ad át a gyakorlatban, de részemről akkor lesz egy ilyen cucc gari nélkül is opció, ha tényleg lesz idehaza is kétéves tapasztalat egy adott márkáról.
    A ZTE már bizonyított nagyjából, bár azt lehetett itthon is kapni, és kissé vegyes is a dolog, részemről volt olyan példány ami teljesen hibátlan volt két évig, de olyan is (több is), ami egy bekapcsolást sem ért meg.
    A szerviztapasztalatok pedig kiemelten rosszak voltak a Bladenél annak ellenére, hogy sikerszéria volt.
    (szintén tapasztalat, a pécsi T-pontba 10esével vitték vissza őket.)

    A dzsunkát persze nem sértésnek szántam, de azért egy Newman akkor sem lesz még jódarabig egy olyan márka itthon, ami mögé felelős tervezés, kivitelezés és mérnöki precizitás fog társulni a fejekben.
    Ahhoz még kell 1-2 év, hogy erről legyen releváns tapasztalat.
    Addig meg drága. Legalábbis nekem. :(

    [ Szerkesztve ]

  • gabe8719

    senior tag

    válasz mrlujoak #127 üzenetére

    Köszönjük, tényleg elég lesz.
    Egyébként többek között ez a hozzászólásod is teljesen off, de hagyjuk. Tényleg.

    Pihend ki magad, igyál egy kávét, vagy csinálj valamit.. Mindenkinek front van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák