Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wortz

    tag

    Hát ez így a specifikációk és a teszt alapján nagyon adja. És az ára sem semmi.
    Igazából én csak azt nem értem, hogy ilyen telefont miért nem képesek összerakni a nagy gyártók. Ami telefon ebben a méretben jön ki manapság, az mind valami eszméletlen szutyok (3MP-s kamerák, Led nélkül, meg ilyenek).
    Ez alól a Z1C a kivétel, ami meg éppen csak 5-ször ennyibe kerül.

    Sajnos én az a fajta (ostoba?) user vagyok, aki szereti, ha márka van a keze alatt, és ha van hivatalos support, magyar menü stb, de ha nem lennék ennyire maradi simán megvenném ezt a telót. Ennél többre ugyanis nekem egyáltalán nincs igényem, viszont ennél gyengébb telóért meg egyetlen forintot sem adnék ki.

    Szóval nem értem, hogy miért nem képesek a márkák kihozni ilyen telefonokat? Első sorban Sony, LG, Motorola? Hol vagytok, urak? (Samut csak azért nem írtam ide, mert ők még mindig csak fizikai home gombos telókat gyártanak, nekem meg olyan nem kell).
    Pl, ha ezt kihozná a Sony, én még 50-60k-t is kiadnék érte.

    Öröm látni, hogy van ilyen teló végre, és egyúttal sírok is, hogy a nagy márkák még mindig azon filozófia mentén tolják, hogy minőség=pahblet, korrekt méret=szutyok hardver.

    Csak remélni tudom, hogy előbb utóbb a nagyok is rá lesznek kényszerülve egy minimum ilyen színvonalú, telefon kiadására, ekkora, vagy ennél kisebb méretben is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák