Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blindmouse

    senior tag

    Zseniális tanácsok! Írjunk mindenféle csak alt+gr-el elérhető karaktereket a jelszóba.

    Látom kedves cikkíró, nem volt még soha dolgod olyannal, hogy mondjuk egy spanyol billentyűs apple gépről kellett volna megnézned az e-mailjeidet (csak példa). Ilyen jelszót soha az életben nem fogod tudni máshonnan begépelni. De lehet hirtelen felindultságból "szakmai" cikkeket írni.

    Meg lehet rá írni a kommenteket, hogy "jó cikk, nekem tetszett" tudnám hányszor olvastam ezt logouton.

    3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

  • Blindmouse

    senior tag

    válasz Lakers #64 üzenetére

    Ne haragudj, nem megbántani szerettelek volna... Csak látva az ajánlott jelszók hosszát, bonyolultságát, kicsit felment a vérnyomásom, hogy ilyeneket ajánlasz.
    Van egy ipod touch-om, néha szoktam bejelentkezni e-mail fiókomba. És akármennyire "awesome new" beviteli eszköz a billentyűzete, akkor is kínszenvedés egy jelszót helyesen begépelni rajta.

    A másik példát arra hoztam fel, hogy ha egy netkávézóból szeretne az ember külföldről bejelentkezni, akkor is gondba kerülhet.

    Sajnos voltam már (valószínűleg) jelszófeltörés áldozata. azóta én is sokkal hoszabb jelszót használok, de nem keverek bele számokon és betűkön kívül különleges karaktereket.

    Mondjuk azon is fel szoktam húzni magam, amikor pl egy fórumra kérnek minimum 10 karakteres kisbetű-nagybetű-szám jelszót.

    3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Új hozzászólás Aktív témák