Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Mindenki írja be a jelszavait, én meg majd megmondom, hogy megfelelő-e! :DDD :DD ;] ;]

    Amúgy én ezt szoktam ajánlani másoknak: egy hosszú, külföldi, de nem angol együttes vagy komikus csapat neve, ami kezdődjön nagybetűvel, és ne nagyon tudják rólad, hogy szereted őket, viszont könnyű legyen neked visszaemlékezni a nevükre+egy könnyen megjegyezhető évszám, de ne a születési dátum (pl: érettségi éve)+egy írásjel a végére

    Tehát pl: Szomszedneniprodukciosiroda2004! (most csak azért írtam ezt, mert nem jut eszembe német komikus :) )
    Ez szerintem kellően hosszú és biztonságos, illetve jól megjegyezhető.

    Nekem jelenleg van egy "mesterjelszóm", ami 24 karakteres, rettentő egyszerű megjegyezni, kitalálni már nem, és a fontos helyeken csak azt használom, míg van egy rövid "publikus" jelszó, amit az egyszerű netes oldalakon adok meg.
    De azt mindig kerülöm, hogy egy olyan helyen, ahol meg kell adni a mail címet, és nem ellenőrzött hely, hogy a nagy jelszó legyen ott is.

    Drenadar: szerencsére netbanknál, legalább is otpnél, van sms kód minden belépésnél, szóval ott viszonylag nem kell erős jelszó, illetve van még külön titkos azonosító is a számlaszámon kívül.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák