Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Oliverda #42 üzenetére

    Az új amd-s hatmagos csoda, nem a Bull, hanem a másik sorozat, az FX :D a bull A8 néven fut. Akkor ezekben nincs végéa, de mondjuk mindegy is, aki játszani szeretne, úgyis vesz külön vga-t, mint eddig. Mondjuk én terveztem, hogy egy szezont kihúzok integrált vga-val és régebbi játékokkal, de hát szar lett az új amd-s világmegváltó :D
    Amúgy ha nem rossz, akkor nem mondom. De így, hogy kb. egy árból indultak, és láthatóan gyengébb volt a játékok alatt, ki venne amd-t? Tömörítésben jobb? Akinek az kell, az valszeg megveszi, én hasamracsapok havi két tömörítésért nem veszek tömörítésre való procit, ami gyengébb a játékokban.
    Azzal, hogy a még nem elterjedt, de majd a távoli jövőben talán elterjedő szoftveres megoldásokkal erősebb lehet, már bocsánat, de kitörölhetem... nekem most kell jó proci. És a megjelenés utáni tesztekből az jött le, hogy ha egy árban van az intel meg az amd, akkor miért vennék rosszabbat? Tavaly én is nagyon vártam, gondoltam végre lecserélhetem a p4-est egy gyengébb, de olcsó amd-re. Hát nem jött be. Ha azt mondják, hogy nem 40 vagy 50ről indul az ára, nem tudom mennyi volt amikor megjelent, akkor megérte volna, mert amennyivel gyengébb, annyival olcsóbb.
    De most nézem, elszabadultak az árak, én néztem rosszul, vagy tényleg felment az i5-2500 ára? Ugye jól tudom, hogy azzal szállt versenybe a Bulldozer?
    Ez nem azon múlik, milyen párti az ember. Vettem volna amd-t, ha vagy jót, vagy olcsót csinál... most per pill nem keresem vissza teszteket, de ha tényleg felmentek az intel árak, az amd-é meg lefele, akkor már el lehet rajta gondolkodni.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák