Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Gengi #94 üzenetére

    Mondjuk ezt már akkor is mondtam, amikor 3G tulaj voltam: Az egyszerű grafikájú casual játékok közelebb állnak hozzám, pl Angry Birds, mint az ilyen "nagy" címek. Szóval a játékok árai annyira nem izgatnak, van kb 10-12, amiből aktuálisan mindig max 3-4 van "porondon", és abban a 12ben is van pár free. a programok igazán baráti áron vannak. erre az ifiles a legjobb példa 2.39€, és ez van olyan minőség, hogy akár a dupláját is kérhetnék érte...

    Én nem ringatom magam tévhitekbe .

    Én sem. Tudom, hogy azok az appok amik nekem kellenek, nem fognak sokat drágulni. Mert pont nem az a kategória, amihez Tegra 2 kell. Bár hozzáteszem, én is várom, mert nem csak játékok használhatják azért ki. pl meg lehet nézni, hogy droidon egy live wallpapernek a mostani csúcs proci is kevés. symbiant már nem is említem, ahol az alap rendszer is akadozik. persze, az optimalizálás is fontos, de azért ahhoz, hogy egy rendszer igazán smooth legyen, kell a kakaó... erre sokan mondják, hogy az már rég gáz, hogy ha Tegra2 kell ahhoz, hogy az alap rendszer gördülékeny és akadásmentes legyen. de ez rossz megközelítés. Az ilyen SoC és társai lehetővé teszik, hogy még szebb/jobb/kényelmesebb rendszereket kapjunk, legalább olyan gördülékenység és gyorsaság mellett.

    Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

Új hozzászólás Aktív témák