Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz joey04 #88 üzenetére

    :s...... Nem arra gondoltam ,hogy milliót vesznek le a 2 dollár helyett ,hanem hogy a hanyag laza és vásárlásra ösztönző politika miatt egy kicsit lazábban veszi mindenki a figurát. Azokból annyit látsz ,hogy újra lement 500 Ft.. Újra lement 500 Ft.. csak a hó végi elszámoláson meg konstatálod ,hogy jéé tényleg ennyiszer elment 500 FT :S.. Ezért írtam ,hogy érdekes a pszichológiája.

    "net meg kell egy okostelefonnak."

    Az okostelefeonnak igen nekem nem :) ,mert sokat ülök így is gép előtt ahhoz ,hogy még azt a kis időt ,amikor nem vagyok net közelben netezéssel töltsem. Az időjárás Widgetem nem frissül ,de azt is túl tudom élni. A levelezési rendszerem nem lehet átültetni a mobiltelefonra. De ez az én egyéni szoc problémám. Bár ha nálam előfordúlt ,akkor másnál is.

    "alacsonyabb áron jutok hozzá a piac legminőségibb programjaihoz"

    Mert jelenleg nem igényelnek annyi munkát ezek a programok ,mint a PC analógián vetítettek. Kisebb fejlesztő csapatok stb... Ez idővel ezer egy százalék ,hogy meg fog változni és abszolút meg se lepődnék rajta ,hogy minél profibb dolgokat akarnak letenni a fejlesztők ,annál többet kérnek érte. Egyszer csak az 5-ből 10 majd kicsivel később 20 dollár lesz és szépen megyünk fel.

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák