Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz oriic #15 üzenetére

    Filmre gondoltam (jatekrol idaid nem is tudtam), de nem latom be, hogy mit valtoztat az egeszen a teny, hogy voltak-e tulelok vagy sem. Ugye azt irtad azert santit a dolog, mert a jatek katasztrofat probalja feldolgozni. A katasztrofat dolgozta fel a film is, a tulelok szama ezen nem valtoztat, szoval az erved sehogysem ul.
    Igen nyilvan, voltak ott (fiktiv) szereplok akiken keresztul lett bemutatva a dolog, es kellett is oda, hogy megalapozzak a tortenetet es beleepitsek a sullyedest a cselekmenybe - maskepp dokumentumfilm volna. Nem ertem ezt itt miert ne lehetne eljatszani, vagy miert volna annyira mas: kapsz egy fiktiv szereplot, esetleg valami plusz szalat amit vegigfut a baleset mellett es arrol fog szolni, hogy probalja menteni a menthetot. A vegen ettol meg ugyanugy megolhetik ot is, hogy ragaszkodjanak a valosaghoz (attol meg lehet egy jatek a jatekmenetet tekintve tulelo-kaladjatek, hogy vegul a hos meghal), sot ha talalnak hozzatartozokat akik beleegyeznek, a protagonistanak sem kell feltetlenul fiktivnek lennie - fuggetlenul attol, hogy itt mit probalnak tobben is sugallni, azert mert penzt kapnak a munkajukert, meg nem lesz etikatlan dolog emleket allitani (lasd ujra: Titanic)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák