Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    NEM leszólni szeretném az üzletet és semmi bajom velük, dolgom sem volt még soha velük, ha itt publikálhatnak akkor biztosan jók...
    ..de ez nagyon brutálisan erőltetetten reklámszagú nekem. Mondom, elismerésem látatlanban is, meg vagy győzödve róla, hogy jó munkát végeznek, de kezdjük már ott, hogy nincs hivatalos Apple szervíz országunkban.
    Garanciát intéz ugye 1-2 cég, köztük anno iStyle. A srác nekem (előttem..) szétkapta a készüléket a pulton, hogy átnézze megvannak -e a csavarok stb. Kérdezem: ezt biztos szabad nektek? Tudtommal nagyon nem.. Ő válltig állította az igazát majd egy kellemes beszélgetés után az Apple.hu igazolt, hogy ilyenhez semmi joga :(((
    Na most itt nyilvánvalóan garanciaidő lejárta utáni javításokról beszélünk, de továbbra is eléggé hivatalosnak van beállítva a dolog, pedig szerintem az Apple nem is örülne a dolognak, ha kiderülne. sőt...
    A másik észrevételem, hogy ez egy elég régi közösség és tele vannak a fórumok (nagyon helyes!) egyéni munkákkal, bütykölésekkel, szerelésekkel. Nekem ez a cikk itt nagyon kirívó és hangsúlyozottan eltántorító, reklám.

    Ha tévedtem és az Apple tud erről, jóváhagyta stb.. Akkor elnézést, én az ~1 évvel ezelőtti állásról nyilatkoztam, az viszont teljes bizonysággal így volt akkor.

    jozefgucci1 örülök, hogy nem csak nekem szúrt szemet :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák