Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StoneBridge

    senior tag

    Nos, egy-két dolgot én is megosztanék 3 nap intenzív használat után.

    Az antenna probléma nálam jelentkezett, sajnos a 4.1-es szoftverfrissítés után is tapasztalhatóan létezik. Nagyon is. Péntek óta elég sok hívást lebonyolítottam, 2 esetben bontott hívást a telefonom a térerő csökkenése miatt. Egyik esetben városban, szinte szabad ég alatt, másik esetben otthon (~bunker), ahol más telefonok is térerő problémával küzdenek, de a jelet azért nem dobják el. Egy ismerősömmel beszéltem több percet a hétvégén, ő is i4-el rendelkezik, ezalatt a hívás sorozatunk alatt az ő otthonából 3x-4x bontotta a hívást a készüléke. Gondolkodik a teló eladásán. :U

    A készülék gyors (reccsenésnek nyoma sincs), a kijelző fantasztikus. Anyaghasználat és dizájn nálam no.1.
    FaceTime jó dolog, de a minőségétől azért nem ájultam el, ill. elég lassúcska a képfrissítés a wifi kapcsolat ellenére.

    Multitaskot brutál jól megoldották. Jól értem, hogy hiába fut a háttérben az a sok app, nem szívja az akksit semennyire?
    Az akksi egyébként jóval erősebbnek érződik (3G-hez képest), de ez majd kiderül néhány hetes használat után, miután minden app a helyére került.

    Fotó, videó nagyon el lett találva. HDR funkció is látványos különbséget produkál, tetszik. :K

    Wifi vétel hatékonysága sokkal jobbnak tűnik a 3G-hez képest.

    Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

Új hozzászólás Aktív témák