Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz joey04 #30 üzenetére

    Még annyi fejlődést vártam volna, hogy ne legyenek ennyire elkülönülve az appok. Tehát ha felmásolok egy filmet a telefonra, akkor azt ne csak a VLC lássa, hanem egyéb lejátszók is. Ez nekem hiányzik.

    Hát, ez az ami soha nem lesz benne szerintem, mert a világ boldogabbik felén nem ismerik a felmásolok valamilyen filmet című műsort, hanem megveszem/letöltöm az iTunes Store-ban a filmet és már ott is van ahol kell (iTunes/iPhone/iPad/Apple TV) És ennek megfelelően kezelik a jogvédelem miatt, mivel csak addig működik ilyen jól az iTunes Store ellátottsága, amíg a kiadók megbíznak az Apple-ben.
    Szerintem ezt a problémát (mármint hogy miért nem elérhető másik lejátszóban) ők el sem tudják képzleni. Mármint a multimédiás fájlok esetében, mert mondjuk a az egyszerű dokumentumok esetében viszont nehéz megmagyarázni, hogy miért is nincs közös tárhely...

    Ez a teljes redesign viszont szvsz fölösleges volt

    Az a baj szerintem, hogy ez nem még nem is egy teljes redesign, vagy ha az akart lenne, akkor meg abszolút félkész állapotban van. Azt sem sikerült eldönteni, hogy akkor elvetik-e a szkeumorfizmust vagy sem, azt sem, hogy akkor flat vagy nem flat, és ezer más apróságot, mintha húszféle részleg ötveféle irányban dolgozott volna...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák