Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz ghiottone #9 üzenetére

    Hát az most 339 Euro, ráadásul single sim, azaz ha ezt váltanám ki nekem kettő is kéne belőle, a 678 Euro pedig sok érte :)

    (#11) mazs1:

    Te vagy a marketingesek álma, majd a nevek alapján minden jóságot eladnak neked :D

    (#21) ujjobbagya

    Nem mutyibolt, nem is tegnap nyitottak. Mutyibolt nem csinál külön magyar rendszert a készülékeihez, amiknél visszajelzés alapján csiszolják is ráadásul. Persze te hívhatod mutyiboltnak, de attól még más kategória.

    (#22) medica:

    Hasonló árban is mozognak (gondolom nem P3000-re, hanem a P3000s-re értetted), mint az iOcean, sőt talán még drágábbak is. Ezt az iOceant Kínából 170 USD-ért megrendelheted, ami 50 ezer nagysága+ÁFA, azaz bő 65 ezer vagy kb. 70 lesz a vége. Ehhez mérten valóban nem olcsó a 95, de a magyarországi garanciával, a hasznukkal és egyéb költségekkel számolva lehet valakinek megéri. (Emellett én is Kínából rendelem a készülékeim.)

    Személy szerint annyit mondhatok, hogy nekem több iOcean készülékem is volt, sosem a legolcsóbbak voltak, de az anyaghasználat mindig jó volt, a kamera nem volt sose gagyi és ami miatt én választottam az a külsejük, szépek, dizájnosak voltak. Az X7 és az X8 széria ezért fordult meg a kezeim közt, ez a Rock és az X9 sajnos nem jön be, a következő az iOcean Z1 már ismét tetszetősebb, noha az X8 a nyerő nálam még mindig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák