Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz azbest #6 üzenetére

    Nyilván itt sem csatorna nélkül tették be a kábeleket. Viszont a képeken asszem nem látszik, hogy a ház legtöbb (belső) része nincs vakolva, a nyers betont több helyen dekorációként használják (ez valami őrült divat, amitől nekem személy szerint borsódzik a hátam). A belső falakat spéci panelekkel takarják (már ahol takarják), na egy ilyen rendszerben eléggé kellemetlen, ha elmérnek valamit és újra kell kábel(csatornáz)ni.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • MongolZ

    addikt

    válasz azbest #6 üzenetére

    Ez nekem is nagyon szúrta a szememet. Így van, gégecsőben gyönyörűen el lehet vezetni mindent, ráadásul szinte 100%, hogy nem a betonban fog futni a gégecső (max fődémnél), hanem belevésik. Innentől kezdve vakolatban megy csak...

    ---

    "Az acél és a beton nem tesz jót a Wi-Fi és mobiltelefonos hálózatnak, ezért a házba a Pakedge erőteljes Wi-Fi elérési pontjait és a Wilson Electronics mobilhálózati erősítőjét telepítették"

    Tapasztalataim szerint kb. sz*rt sem érnek. Nekem legalábbis a vb. koszorún (!!!) alig megy át a WiFi. Vb. fődémet meg sem említem. Viszont érdekes, hogy GSM jel egész jó, főleg ahhoz képest, hogy szüleimnél csak vb. gerendák vannak a födémben, viszont GSM jel néha nincs... 300 méterre laknak tőlünk.

    "Huszonöt egyedi kapcsoló, három érintőképernyő, hetvenhét világítási áramkör és egyéb érdekességek 230 négyzetméteren."

    Nekem is szobánként és a konyhában legalább 4, egyéb helységenként 2-3 világítási köröm van... 230 négyzetméterre vetítve 81, akkor az én házam is okos? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák