Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz virkir #30 üzenetére

    A 7 es verzio sem lett kesz teljesen, a 8as meg,,, hadjuk. :).
    Folyamatos a "javitas" de mindig van ami rossz. Sziszifuszi munka, sosem lesz kesz. Nagyon sok mindent tud, a kulso IOS tolvajlas, persze ezt masok is megtettek. :).
    A CM nalam sokkal stabilabb, egyedul a kamera ap amiben gyengebb, es talan az infra, de azt nem hasznalom. Ram es akku hasznalatban nem erzek elterest.
    A 8 sokara lesz stabil.
    Egyes keszulekek, nem kapnak 6os android alapot, de aze a 8as varziot portolgatjak az Malyvacukorkara. Mikozben eleve a Miui8 az android 6 ra keszult. Szoval eleg ertetlen amit csinalnak. Ezzel a konkurencianak kedveznek. Felesleges ez a kavaras.

  • csongi

    veterán

    válasz virkir #42 üzenetére

    Egyiksem tökéletes, de volt jobb és ez ami zavar. Az EMIUI oldal átláthatóbb. A Coolpad UI-ja is jobb volt, de azok csak most erősödnek Magyar nyelven. A CM romból van egy pár fent needomon, és elég gáz, hogy több letöltés és magasabb értékelése van mint a gyárinak. Itthoni Vagyula csapat próbálja jobbá tenni, de a miui8-hoz már nem nyúlhatnak. Ez sem szimpi. Amíg felfele kellett húzni a szekeret addig jók voltak, most hogy lehetne élvezni a száguldást, csak nézőként vehetnek részt. Szóval, mire lett egy xiaomi telefonom, már nem is annyira élvezem, inkább más gyártó termékét vennék, és erős ebben a Huawei.
    Ezt a MI8 at meg kis sem kellene adni, még, vagy sokkal több teret engedni, mert abba az irányba robog, mint a "nagy gyártók" egyre szarabb csak a rendszer, mert minden alkalmazásnak miui-nak kell lenni, hogy ne legyen össze akadás stb.Csak akkor minek a PLay? A Naptár egy ócskavas, a zene lejátszó jó lenne és szeretem, de böngésző egy lagg halmaz, a jegyzet nem érdekel, a miacont mindent akar, a MIfit mesébe illő, hol jó hol nem jó,stabilabb CM-en mint MIUI-val. Szóval jó volt ez, de sosem volt igazán jó. Nem lefikázni akarom, de.. nem tömni kellene mindennel, hanem stabilra csinálni, és aztán lépni. A verziók és Android alapok kavarása meg.. hagyjuk.. :)
    Volt már nálam is minden, AOSP-től a Józsika hegesztetett romjáig sok minden, de a CM romokat tudtam a legtöbb eszközre feltenni, és használható módon. Nem mellettük voksolok, vagy marketingelek, de ez van.
    Remélem azért eljön az idő, mikor Xiaomi készülékemen miui rom lesz,és nem csak kínlódok vele.

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz virkir #42 üzenetére

    Én áttértem már egy ideje a Stabil Multi ROM-ra, minden Xiaomi-n, azóta nincsenek is ilyen gond.

Új hozzászólás Aktív témák