Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz w333 #18 üzenetére

    Ebben jobb a kamera nem?

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

  • gyurkikrisz

    őstag

    válasz w333 #18 üzenetére

    Nem mindenki az izomhardvert szereti. Van akinek a funckiok is fontosak.

    A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

  • MC Pite

    veterán

    válasz w333 #84 üzenetére

    Mi a zászlóshajó? (ötödjére is leírom úgy hogy kimarad a z :DDD )

    Ha van két felső kategóriás telefon, egyik prémiumabb, a másik számháborúban vezet, és ki kéne osztanod egy cikk írásakor a zászlóshajó cimkét, melyiknek adnád? Amúgy ki szerint a számozás teteje a 8? Tényleg a címen rágódunk? :D

    A 800as széria nem akar versenyezni pár terén más tepsikkel, tehát okafogyott ezen vitatkozni :)

    Dave™: Van amiben tényleg érezhető? Ahányszor wp telefont próbáltam, pattogott mint a nikkelbolha, gyengébb hw-el is. Nem játszok a telefonon. De elhiszem neked hogy még pattogósabb lenne, vakteszten mindketten megmondanánk melyikben van mittomén 1,5Ghz-es proci...
    Elárulod mi köze a felbontásnak a képminőséghez, magában, mint egyedüli paraméter? :R
    A címen való rugózást lásd korábban, és amit mások is írnak rá.
    Tudom, r...k meg, hogy nekem tetszik a fém, tetszik a burkolat alakja, tetszik a remélhetőleg nagyobb pixelméret a szenzoron, tetszik hogy nem szállnak el felbontás/hw terén maximalista irányba (mint sok gyártó). Sőt, 808am van, szeretem a jó kamerát, és nekem tetszik a böszme fekete pötty is - lehetett volna álló csík ezen is, de ez nekem púrvjúvosabb, kevésbé átlagtelefonos. Nem verekednénk össze egy 930as és egy 830 esetén szerintem... :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • namsdrowseht

    csendes tag

    válasz w333 #89 üzenetére

    A prezentáción folyamatosan "affordable flagship" szóösszetételben emlegették. Ezért ez a címe itt is. Semmi mást nem tett Bog, csak lefordította.

    [ Szerkesztve ]

  • MC Pite

    veterán

    válasz w333 #89 üzenetére

    A 800as széria rég nem a top.
    Egyébként igen, felsőközépkategóriába pozícionálnám én, címbe az illett volna. Más kérdés hogy azonos áron is többet ér egy ilyen az én szememben, de ez... régen business phone-nak hívtuk volna azt hiszem, és fölé jönne még a még erősebb, multimédiában (is) többet tudó modell; amiknél egyén függő már hogy melyiket ki tartja többre... Azaz lehet hogy nem kattintásvadászatból lett ez a cím, hanem tényleg a cikkírónak ez van toppon - illetve ha fordítva lett a cím, akkor meg a microsoft marketingeseit kell kérdezgetni :)

    Dave™: Ha azonos fogyasztás/ár mellett tud erősebb lenni, legyen (persze ár meg fogyasztásban sem nagy a különbség).
    Designra (a 800as széria) nekem olyan volt nokiások bevonzására tervezettnek tűnik... Tán így kevésbé unalmas, vagy a letisztult telefonon egy kis .. extra, ami vonzza az ember szemét.
    Nem különösebben érdekel éppen aktuálisan mi tenné mindenki szemében zászlóshajóvá, főként ha tényleg fordított a cím... (ami eleve 'paradoxon'). Számozásból látjuk, nem a széria teteje, árazásból, paraméterekből is; még ha van pár olyan tulajdonsága is, amiben meg jó/jobb mint x20/6xx/7xx, akár 9xx/1xxx. Amíg nem volt választék, az volt a baj, most meg a kategorizálással, marketinges címekkel :K

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz w333 #96 üzenetére

    "Csak azt nem értem az MS miért a csúcs telefonokhoz hasonlítja?"

    Marketing, marketing, meg egy kis marketing, szerintem... Nejem marketinges szakirányultságú, néha ragad rám ez-az :DDD Autós fronton is bevált taktika kicsit fentebbi modellekhez hasonlítani, mintha az adott modell is ott játszana... Gondolom itt is hasonló a szitu, és mindig tudnak olyan prezentációt csinálni hogy jobbnak tűnjön.
    Régen mennyivel egyszerűbb volt... bár akkor a nokia néha sokat butított multimédiában az üzletihez képest - át is mentem a SE-hoz, a akamera akkor is fontos volt - de tisztább volt a felhozatal/szegmentálás. De mi most a kategórián vitázunk hogy milyen baromság, amúgy átlag userek meg esetleg számozás alapján döntenek, vagy akció, vagy hogy mi van épp a boltban.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • rnyk

    tag

    válasz w333 #102 üzenetére

    Egyetertek + szerintem a kulcs az az eladok kepzese is, hogy ne az legyen "aaaa windows? ott meg hatetret se lehet cserelni! itt van inkabb ez a jo kis samsung"...

    Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

  • MC Pite

    veterán

    válasz w333 #102 üzenetére

    Ha esetleg külön kérték hogy fordítsák így a címet (vagy csak jobb híján sokan tesznek így világszerte) már amit koptatjuk a billentyűzetet/szánkat söröcske mellett, már jó a nok... microsoftnak, ha elsőre nem is tűnik egyértelműen pozitívnak.

    Vártam, reméltem hogy méretben megállnak, most már nagyjából el is veszett a remény (hogy a messzi messzi távoli galax... jövőben amikor telefont cserélek, a 800as széria lesz a nyertes. A divatszínes műanyag, olcsónak látszódó 600/700 nem pálya. 900 és attól felfelé nagy (820 méreteivel még so-so ki vagyok békülve). Nem vágyok csúcs cuccra, tiszavirágéletű elsőség nem hoz lázba. De amit tud, azt jó minőségérzettel, szép csomagolásban, stabilan tudja sokáig. Na mindegy, hátha lesz itt is két irány, kétféle mérettel addigra.

    tomboy0013: "Nem az érdekel papíron mi mutat jobban, hanem hogy mit élvezet használnom a mindennapok során" +1

    rnyk: Értékesítőkön igen sokat kéne reszelni... :(

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák