Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trebór31

    csendes tag

    válasz chuky666 #6 üzenetére

    Nem teljesen értek egyet veled, mert a + 1 év gari csak szoftveres garancia, készülékbiztosítás pl mediamarktba is egész korrekt ha 2 évre kiszámolod akkor talán ugyanott van mint a mediamarkt-s és az tuti hogy egy 40 ezer forintos készüléknél pl. : vodafonnál havi 500 ha jól emlékszem a biztosítási díj és még ha valami történik akkor 5 ezer Ft(ha jól emlékszek) az önrész... vicc kategória . Na arra viszont nem emlékszek hogy MM-nél van-e önrész, de talán nincs. Na a lényeg az, hogy nehogy már még előfizuban drágábban vegyem meg mint kártyásan... kártyás meg néha drágább mint független. Akkor tegyük hozzá, hogy a már sokszor említett MM-nél is van sokszor 0%-s részletfizetés és még a biztosítást is lehet részletre, úgyhogy ha nem lennék flottában (ahol olcsóbbak a készülékek mint ezeknél az előfizuknál) akkor nem vennék vodánál telefont, na de amíg lesznek akik megveszik ilyen árak mellett, addig fogják forgalmazni ennyiért, persze jól hangzik az 1Ft :D (egy példa : LG g3 kártyásan : 105 ezer, előfizuban részlet stb után 120 vagy még több attól függ melyiket nézem, de sorolhatnám még...)

  • m1lan

    őstag

    válasz chuky666 #6 üzenetére

    Van ám még két másik szolgáltató is. Na meg igazából gyártó függő, hogy mire mennyi garancia van.

    Én a Telekomnál tavaly szeptemberben 1+1 év garanciával kaptam az S3 LTE-t, tehát 1 évig vihettem volna a T-hez minden problémával, utána meg már csak szoftveres gonddal.

    Regisztráltam a Samsung oldalán, így ehelyett kaptam 2 év prémium szerviz szolgáltatást, tehát házhoz jönnek és itt javítják a telefont (eddig mondjuk még nem volt rá szükség) szóval nem is kell cipelnem sehová. Ha szeretném, pénzért vásárolhatnék még egy évre kiterjesztett garanciát 14.000 forintért. Tehát egy drágább Samsung akár 3 évig is garanciális lehet, és ez a függő és független készülékekre egyaránt érvényes.

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák