Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schaf

    tag

    válasz PLaci58 #44 üzenetére

    Majd amikor az NNG befejezi a hazai iGO8 forgalmazást, akkor lehet tapsikolni annak, hogy milyen jó is a cserélhetőség.

    Akkor majd a "W" márkára is lehet a Sygic szoftvert felpakolni, aminek leple alatt a tört iGO8-hoz értékesítik a készülékeket. Tudom én... nem tehetnek ők arról, hogy a felhasználó warezol... persze-persze. Távol álljon tőlem, hogy ilyesmit állítsak én is... éppen csak megemlítik, hogy van rá lehetőség. :DD :DD :DD

    Az iconX egy több milliós project, amiben az érintetteknek az az érdeke, hogy a belefektetett szolgáltatásokat megfizessék és használják a userek. Mégpedig azok, akik megvették a készüléket. Nem azok, akik csak használni szeretnék a jót meg főként azok, akik forgalmazóként kihasználnák, hogy nem nekik kell egy fejlesztést finanszírozni... tudod.. más szervével könnyű verni a csalánt. :K :K

    Persze ez utóbbiaknak ahogy a mellékelt ábra mutatja érdeke a hangulatkeltés és a fikázás... mivel valamiért az ő olcsó csupasz legálisan alap esetben szinte semmit sem érő készülékét is el kell adni... ha lopott szoftwerrel, akkor lopott szoftverrel... kit érdekel.. De persze a lopott szoftverrel ugyanúgy hozzászól-hőbölög a user a supportnál de az kit érdekel? :C :C

    Egyébként aki tud jobb ár/érték arányú készüléket legális iGO8-cal az A410-nél jelenleg a hazai piacon, az nyugodtan jelentkezhet. Addig pedig szerintem felejtsük is ezt a "micsoda mocsokság, hogy fizetni kell érte! Adják ingyen!" dumát.

    [ Szerkesztve ]

    "...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

Új hozzászólás Aktív témák