Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Newlachka #616 üzenetére

    A legkisebb gondom az időjárás. Az email zárolt képernyőn való megjelenésével b@sz az ideg. Hogy hogy a f.szba van,hogy működött 3 napig, aztán egyszer csak nem. :F

    Ez a gyártók felelőssége, hogy miként optimalizálják a rendszert. Tudod évente elég lenne egy kategóriában két készüléket kiadni, vagy frissíteni és akkor lenne idő optimalizálni. Nézd meg a Samsung-ot...annyi készüléke van, annyi variálás, hogy szerintem ők se tudják,hogy már mi merre van, mert elárasztották a piacot a sok sz@rral. Követhetetlen... Hát még fejlesztői szemmel. Teljesen idióták szerintem vagy arra mennek, hogy használd egy- két évig, aztán kuka, vegyél újat. De szerintem ezt előbb utóbb az emberek megunják. Én is azért vettem a Huawei-t, mert nincs sok készüléke, normális az EMUI felület és látom a fejlesztést mögöttük. Látom, hogy após P6-jára is fel lehet tenni az új szoftver, ami már két éves. A Samsung szóba sem jött, ahogy a Sony sem, amikor még ma is 4.4-es Androidos készülékeket látom a boltokban tőlük.

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák