Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bycqul

    csendes tag

    Halihó! Kb 1 hónapja én is boldog tulaja vagyok egy t-s függő P8-nak. Ez köszönhető ennek a fórumnak is, talán ti győztetek meg legjobban a telefonról. Imádom, gyors, tud mindent amit kell. Kamera is szuper, tetszik na... Viszont nekem a térerővel vannak gondjaim. Vidéken élek, van egy két hely ahol a t-s telefon sír a térerő után. Gondom az, hogy az enyém még többet sír utána. Telefonálás közben elment a térerő, ha megcsörgetek valakit és kinyomja utána nem tud visszahívni, kisípol neki. Mintha nem lenne térerőm, pedig nekem írja. Kb 10mp-ig, aztán ténylegesen kiírja, hogy nincs szolgáltató. Írtam a fészen a huaweinek, válaszoltak is. Leírták, hogy telepítsem az új frissítést és utána remélik megoldódik a probléma. Így is tettem, frissítettem (B186-ra, előtte nem tudom milyen volt rajta, nem figyeltem...). Ez két napja volt, nagy tapasztalataim nincsenek, de úgy vettem észre, hogy a beszéd közbeni térerő gondok megoldódtak. Viszont a hívás utáni térerő hiány probléma az még megvan :( A régi verzióban a wi-fi+ nál volt olyan opció, hogy signal+ (utána olvastam, tudom mit jelent). De csak leírást tartalmazott az opció, beállítási lehetőség nem volt. A B196ban nem is találok signal+ opciót. Ezzel kapcsolatban valakinek valami ötlete? Mármint, hogy ez a signal+ alapbeállítás e és a felhasználónak nem kell ki és be kapcsolgatni vagy egyszerűen a T-s B196-ból ezt kihagyták és ennyivel butább lett a telefon? Köszi :)

Új hozzászólás Aktív témák