Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Na kipróbáltam, a kijelző volt a lényeg, a többi csak normál használat mellett lényeges. Amúgy gyors, a szokásos androidos dolgok zavarnak amitől én darabosnak látom, de ez csak ios userként zavaró, a többiek fluidnak fogják látni, és droidos vonalon az is. Szóval kijelző: hozott pozitív és negatív meglepetést is: meglepő, de szerintem szebb mint akár a note 9 kijelzője. Főleg úgy fura, hogy a p20 pro nagyon elmaradt a samu kijelzőitől szerintem. Elsőre láttam, hogy hubazdmeg, de biztos ami tuti átmentem a note-hoz és az nem volt olyan szép semmilyen módban. Ami viszont nagyon zavaró volt: ez a lekerekítés nagyon sok, zavaró nagyon, főleg ahogy megtört a neonok fénye a hajlításnál. Zavart videónál is meg olvasás közben is. A gesture control érdekelt még, de az csak félig ment a demo cuccon, a visszalépés meggyőző volt, jobb mint pl a xiaomi. Kb Apple szint. De ugye ez csak egy. Kint volt a mate 20 is, annak nem nagy szám a kijelzője (nem azért mert ips, egy i7/8 is jobb szvsz), viszont a mérete fasza, eleve nagyobb és nincs is hajlítás, így még nagyobbnak hat. Ja még a pro: a face unlockot meg a fp szenzort nem felejtettem el, de ezeken a demókon csak villan, hogy fasza felismert de valós körülmények között kell nézni. Kamerát meg tudjuk, hogy kurva jó, de molyolós. Azt sem egy dróton lógó demón kell próbálni egyébként sem. Kis vs note 9 még: emui nekem jobban bejön kinézetre, de mivel ios-t használok ez meg full ios copy ez nem csoda.

Új hozzászólás Aktív témák