Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hary50

    csendes tag

    Sziasztok!

    Néhány napja vettem ilyen telefont, és lenne egy pár kérdésem. Ha tudtok, légyszi segítsetek!

    1. Sms irásnál van-e ékezet nélküli beállítás? Én ugy látom, hogy nincs. 70 karakternél már egy sms-t számol.

    2. A hiváslistában van-e olyan opció, amely számolja az összes hivott és fogadott perceket? (Az egyéni hivásoknál mutatja).

    3. T-mobilos a telo, van-e lehetőség kikapcsolni a T-mobil zenéjét és logóját?

    4. A telefon tesztjeinek olvasásakor és a telefonba lévő öt gyári profilon, ott látszik az akkumulátor töltöttségi szintje számban mutatva. Nem találom sehol a beállítást. Valaki tud rá megoldást?

    Előre is köszönöm a segítségeteket! :K

    [ Szerkesztve ]

  • Hary50

    csendes tag

    Sziasztok Srácok!

    Két kérdésem lenne, remélem tudtok segíteni!

    1. Samsung Galaxi Mini telóról váltottam Huawei Y300-ra. Voltak fontos jegyzeteim a telefonban, amit a jegyzetekbe irtam. Ezt átküldtem az uj telóra, de az nem tudja olvasni. Van-e erre valamilyen program, amivel meglehetne nyitni.

    2. Ha az Origon szöveget olvasok, a dupla érintésre, vagy ujjal széthuzásra nem nagyítja a szöveget. Ennek van valami külön beállitása? Szerintem ezt alapból tudnia kellene a telónak. (Galériába a képeket nagyítja).

    Előre is köszönöm a segítségeteket. :R Egy Y 300-al nagyon megelégedett tulaj. :C

Új hozzászólás Aktív témák