Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fricy81

    tag

    válasz x1port #9923 üzenetére

    @x1port: Szerintem meg azóta, hogy a Microsoft megvette...jó, van egy kis átfedés a Viber elterjedésével is. :) De azt honnan szedted, hogy közös a hálózat? Forrást kérek hozzá, mert kétlem. Mindkettő p2p VOIP technológiát használ, de konkurensei egymásnak, valószínűtlen hogy azonos a hálózat. Meg akkor lehetne hívogatni Skypból a Viberes embereket is, örülnék neki ha elég lenne egy kliens, de nem így van.

    @yuri90: Nekem 16-os SD van, de majdnem fullon. Szóval minél nagyobbat szerintem. Ez a nova probléma pedig nálam nem jelentkezik, eddig minden widget ment nekem gond nélkül.

    @q012345: Nálad kicsörög a háttérben is? Az gáz, kipróbáltam több romon is, de nekem meg nem. :O Legfrissebb verziót használod? Vagy egy régebbit?
    A reklámokról meg annyit, hogy a googlenek, facebooknak elnézem a reklámot, ők ebből élnek, de a Microsoft vagy ne fárasszon ezzel, vagy adja ingyen a windowst. :) És nem mindegy, hogy egy statikus reklámcsíkot tolnak az arcomba, vagy egy 30 másodpercenként animáló izét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák