Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48201984

    törölt tag

    Eddig a következő problémákkal találkoztam, kíváncsi lennék más is jár-e így, illetve tud-e esetleg megoldást.

    1, Géphez csatlakoztatáskor (úgy tűnik bármely módban) egyes alkalmazásokat "elveszít" a rendszer (default-ra változik az ikonjuk és megnyitáskor a program nincs telepítve üzenetet kapom). Ez pl igen zavaró a Swpye esetében, ugyanis ilyenkor mindig visszaállítja alapértelmezettnek a gyári billentyűzetet és utána nekem kell beállítani. Az is érdekes, hogy az egész GUI mintha újraindulna, újratöltenek az ikonok meg minden, mások írtak már ilyesmit a beépített memória-felszabadítóval kapcsolatban. (Csatlakoztatáskor a belső tárhely és az SD is leválasztásra kerül, de egyikre se telepítettem alkalmazást, az elképzelhető, hogy adatok a belső memóriában vannak. Sajnos azt nem tudtam beállítani, hogy csak az SD-t csatlakoztassa a géphez, pedig elég lenne.)

    2, Zenehallgatásnál (PowerAMP, megvásárolt) ICS lock-al sokszor újraindul a telefon, akkor is ha egyszerűen a zárat oldom fel, akkor is ha számot váltok.

    3, Zajos a videófelvétel hangja. Nagyon zavaró. Ez a többivel ellentétben hardveres probléma is lehet, érdemes ilyennel visszavinni?

    4, Nagyon gyorsan merül. Eddig Tipo-m volt, lehet csak a jóhoz vagyok szokva, de 12 óra alatt simán 30% alá esik aktív használat mellett.

    5, Egyes dolgok mintha lassulva / akadva reagálnának, elég fura. Pl.: ha felülről lehúzom a statusbart nem követi az ujjam, Google Naptár widget szaggat görgetésnél. Gondoltam ez a grafikus gyorsító miatt lehet, de más azt írja a játékok nagyon jól futnak.

Új hozzászólás Aktív témák